PortillaMania
PortillaMania
PortillaMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PortillaMania


 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Sa vama...Anahi

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Barbie de plastico
Admin
Barbie de plastico


Posts : 399
Join date : 2009-08-29

Sa vama...Anahi Empty
PostSubject: Sa vama...Anahi   Sa vama...Anahi EmptyMon Mar 08, 2010 4:37 pm

Po prvi put bez RBD-a i pre predstavljanja svog solistickog diska, meksicka pevacica bila je u Luna Parku sa pobednicima takmicenja koje je organizovao Luna Teen. Srecnici su se upoznali sa njom. Sa tipicnim uzbudjenjem jer ce upoznati svog idola, pobednici su bili na Meet&Greet Anai: Tali Pelman, Valter Kolin Falkon, Lejsa Ruiz, Florensija Grulvant i Fernando Albjak. Dobili su akreditne kartice da bi mogli da udju u Luna Park, a posle su cekali trenutak kada ce se lice u lice naci sa bivsom RBD clanicom, pripremali su kamere, postere da bi ih potpisala i poklone koje su joj pripremili. Sve je proslo u jednoj sekundi. Sjajna i spremna za upoznavanje, Anai se sa svojim obezbedjenjem pojavila pred kamerama. Blicevi i neznosti koje je dobila bili su protagonisti tog iscekivajuceg trenutka. ''Ljudi, znate mi uskoro pocinje sou, izvanjavam vam se, ali ne mogu mnogo da se zadrzim'', bilo je jedino sto smo culi dok je potpisivala autograme, malo pre prezentacije njenog diska Mi delirio u Argentini.
Back to top Go down
https://forthefamegirls.forumotion.com
★Diva Perfecta★
Admin
★Diva Perfecta★


Posts : 607
Join date : 2009-08-29
Age : 32
Location : Sa Anny na bini pewamo Mi Delirio i nakraju zagrilimo <3

Sa vama...Anahi Empty
PostSubject: Re: Sa vama...Anahi   Sa vama...Anahi EmptyMon Mar 08, 2010 7:12 pm

jedwa cekam
Back to top Go down
http://losafanclub.forumotion.net/
 
Sa vama...Anahi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anahi en NXclusiva
» Anti fanovi od Anahi
» Anahi danas dolazii
» Anahi duet =)
» Anahi bez pobede na Vini

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PortillaMania :: Anahi :: Anahi novosti-
Jump to: