PortillaMania
PortillaMania
PortillaMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PortillaMania


 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Anahi,vodi svoj "delirijum" i do Evrope

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Barbie de plastico
Admin
Barbie de plastico


Posts : 399
Join date : 2009-08-29

Anahi,vodi svoj "delirijum" i do Evrope Empty
PostSubject: Anahi,vodi svoj "delirijum" i do Evrope   Anahi,vodi svoj "delirijum" i do Evrope EmptyMon Mar 08, 2010 4:36 pm

Anahi je broj jedan u Brazilu, prema podacima ''njene'' diskografske kuce.I tacno je. Anahi je sa RBD-om znacila sve u zemljama Juzne Amerike, gde su sa nemirima i povredama dobrodosli gde god hoce da se predstave.Sada kao solista, lepa devojka izvodi Mi Delirio, prvi singl koji se izdvojio sa njenog prvog solistickog albuma koji je objavljen krajem 2009. godine.Hura Najeli Rivera, potparol diskografske kuce, izjavila je da nikad nijedan meksicki izvodjac nije bio na prvom mestu u zemlji sambe i bossa nove.Posle je objasnila da je Anahi ovu temu uradila iz saradnju sa Gilom Serezom i Uliseom Lozanom, sa monterejskim bendom Kinky, i da je ''zahvaljujuci njihovoj kreativnosti dobila ovakvu plesnu temu sto je proizvelo to da je Brazilci plasiraju ispred Lejdi Gage, Britni Spirs, Rijane i Neli Furtado, izmeðdju ostalih''.Na promotivnoj Anahinoj turneji, bivsa RBD clanica se predstavlja kao solista, pokrenula je inovativnu turneju Mi delirio World Tour, koja je pocela 3. novembra u Sao Paulu u Brazilu i koja se zavrsava u maju 2010. godine, posecuje zemlje kao sto su Argentina, USA, Kolumbija, Venecuela, Paragvaj, Urugvaj, Bolivija, Salvador, Gvatemala, Honduras, Nikaragva, Kosta Rika, Panama, Peru, Ekvador, Cile, Rumunija, Slovenija, Hrvatska, Crna Gora, Poljska, Srbija, Spanija, Dominikanska republika i Puerto Riko, a i obici ce i Meksiko, naravno.
Back to top Go down
https://forthefamegirls.forumotion.com
★Diva Perfecta★
Admin
★Diva Perfecta★


Posts : 607
Join date : 2009-08-29
Age : 32
Location : Sa Anny na bini pewamo Mi Delirio i nakraju zagrilimo <3

Anahi,vodi svoj "delirijum" i do Evrope Empty
PostSubject: Re: Anahi,vodi svoj "delirijum" i do Evrope   Anahi,vodi svoj "delirijum" i do Evrope EmptyMon Mar 08, 2010 7:13 pm

10.3.2010. najbolji cert u ewropi
Back to top Go down
http://losafanclub.forumotion.net/
 
Anahi,vodi svoj "delirijum" i do Evrope
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anahi se umorila biti "Budalasta"
» "Mi Delirio"16 najprodavaniji cd u Sloveniji
» Anahi duet =)
» Sa vama...Anahi
» Anahi danas dolazii

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PortillaMania :: Anahi :: Anahi novosti-
Jump to: