PortillaMania
PortillaMania
PortillaMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PortillaMania


 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Fairy"s diary

Go down 
AuthorMessage
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptySun Aug 30, 2009 4:14 pm

♥️TINKERBELL'S DIARY♥️
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyMon Aug 31, 2009 9:51 am

Jos malo ce pa podne.....mnogo mrzim taj deo dana......jos jedan jedini dan do pocetka nove skolske godine...ne mogu da kazem da mi je zao...jedva cekam da vidim moju dusu Maju,Andju i Jecku,Sladju,Dundu,Mariju,Petrovicku..i ostale...tako su mi nedostajali..najvise moja bff Maja..ajoj jedva cekam da je vidim...cak su mi i oni antihristi od decaka nedostajali..Cveta,Neca,Mladen,Jagos....i ostali...Raspust mi je prosao tako brzo da ja prosto ne mogu da verujem da je gotovo.....prve nedelje nece biti toliko strasno...dok ne dobijemo raspored i knjige ali posle..ali [osle..posle krece prava ludnica...Od sutra necu moci toliko da posecujem forum.....(S&S,SGW,LOS A i Estrellas De Anahi)Moci cu da dolazim samo po 4,5 sati...mozda cak i manje....jer......ustajem u 7 dolazim kuci u 1...ucim..i posle sam slobodna..ali naravno imacu ja druge aktivnosti..ples...na primer....a uvece ako bih i probala da dodjem na forum..ne bih imala snage jer bih bila i suvise umorna..tako da....ali dobro..imace prilika....nista se nece promeniti....dobro hoce....ali ne sve...nadam se...posto me je Mija Termopolis zesce navukla jos preprosle godine ne mogu da izostavim a da ne pravim ono sto ja najvise volim...LISTE....
TOP 10 DOGADJAJA SA RASPUSTA

1.Moj rodjendam-bio uje to divan dogadjaj...porpdica i dve naj frendice May i Kochie..da li je mogao da prodje bolje??/Mislim da ne...
2.Lukin i Anjin rodjendan-Dva rodjendana u jedan dan...savrse povod za klopanjexDDD
Jadna makarona salata koja je zavrsila u mojoj utrobi a zatim u kanalizaciji jer sam bila prinudjena da uvece sve povratim..ali sta ces...okolnosti!xDDDBio je to dug i divan dan..
3.Vece sa loodacima-eeee....ovo mi je bilo extra vece..Petrovicka,Sladja i ja bilesmo u grad..ajjj kako0 nam je bilo loodo i lepo
4.Vikend kod bake-Ajjjj ovo cu bas pamtiti..bilo mi je extra...
5.Kraj SeranovihxD-Ufff kako sam se lepo isplakala....xDD
6.Pol party-o yeah..pool party....u mom dvoristu u bazeno....extra je bilo
7.Sex i Grad-Omg!!Ponovo je pocela..da...da...saad ce jos jedno 30 epizoda i kraj...
8.DepresijexD-povremene depresije koje sam imala...ovo je kao negativno ali je meni bilo pozitivno jer sam shvatial mnoge stvari..
9.Ps art-O da...presrecna sam sto barem nesto znam u ps-u
10.New BFF-Poslednje ali ne i najmanje vazno..cak sto vise najvise vazno jesu moje nove bffs...to su:MAJA,MIA,VANNA,ANDJA I KIKY...ajoj kako ih volim..dusice moje....da nije njih ne znam kako bih prezivela ovaj raspust kunem se...

Pa to bi kao bilo to...sad idem......da doruckujem i da se sredjujem...pisem ti kasnije.
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyMon Aug 31, 2009 4:25 pm

Ajjjj sad je 18:12.....ajoj..jos malo pa je gotov dan i onda...onda....onda....1. Septembar!
Ne mogu da verujem..raspust je prosao tako brzo..nisam ni osetila....kad bih mogla barem malo da usporim vreme....ajjj sve bih dala za jos jedan dan na raspustu...ali dobro..bilo je lepo....a sve sto je lepo kratko traje....danas sam chatovala sa Annie!Joj dusica..kako je dobra osoba...obozavam je!
Sada sam pustila pley listo mojih omiljenih pesama:
1.Salvame-Rbd
2.The Climb-Miley Cyrus
3.Big Girls Don't cry-Fergie
4.Halo-Pcd
5.Hush,Hush-Pcd
6.Desaparecio-Rbd
7.These 4 walls-Miley Cyrus
8.When I Look At You-Miley Cyrus
9.Girls just wanna have fun-Cindy Lauper
10.Mi delirio-Anahi

To su kao top 10!
Obozavam Girls just wanna have fun!
Sad se malo opustam uz ziku i igram...kasnije da operem kosu i da se sredim za BIG DAY!
Onda cu da gledam film...,,Danas 13 sutra 30''..odavna ga nisam gledala..posle cu da gledam najlepsi film na svetu..Dirty Dancing...uff..kako volim taj film...Bejb obozavam!
Nista onda..idem da se malo opustim pa ti pisem kasnije....
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyWed Sep 02, 2009 10:59 am

OMG!!!!!Nisam ziva........majke mi moje...
Juce je bio prvi dan u skoli...ajoj kako mi je bilo fantasticno....bas sam se uzelela drugova i amiga....dogovorili smo se da idemo na rostiljijadu uvece u 9.....bila sam takooooo mrzovoljna..ali sam krenula.Isli smo Mladen,Neca,Cveta,Jagos,Andja,Dunda,Maja i ja..Jecka nazolst nije mogla da podje...u pocetku mi je bio ziv smor..ali kasnije su Dunda i Maja otisle a mi ostali smo ostali...kakva je to loodnica bila..omg..mi nismo normalni...a ovi debili su usred rostiljijade jeli BUREK xD Kakve legende...sve su ludi...pevala je Romana...ali pre toga...pre toga...ahhhhhhh...pre toga pevali su neki rokeri/metalci....jedan je bio Mladenov drug..OMG...kada sam ga videla...ajoooooj srce mi je stalo kunem se...kako je lep...ima 14 godina...moj boze...kakav glas....ajoj nisu mogli da me odvoje od bine.....ostala bih majke mi jos 3 sata da slusam kako peva...ima svoj bend...cool!Jedva cekam da kazem Vanni..nece mi verovati kad joj kazem da mi se svidja roker/metalacxDDD
Saznala sam samo ono najvaznije o njemu..jer ako bih nastavila da blebetam i da propiyujem Mladena...obvio bi mu rekao li bi me zezao.....bolje da izbegnem to....Andjela,Jecka i Maja kazu da sam looda i da nisam normalna ali mene bas briga!!!
Pevao je U ljubav vjere nemam Oliver I Gibonni..poceo je onako normalno ali kad je u refrenu poceo onako metalski da peva..ajoj..jadni oni stari ljudi...svi su se razbezali..posle toga celu noc pevam tu pesmu!!!
Posto jelte imamo foru do 11...morali smo da idemo kuci..ali sreca pa su zavrsili sa pevanjem u pola 11....joj posle smo bili iza bine da ga vidimo...ajoj dusa...kako je sladak...i ostali clanovi benda su ok..onda je pocela da zavija Romana..nije bila lose obucena..dja mi se...i tako...sad trazim da skinem pesmu i da je ubacim u fonxDD
Danas mi je bilo super u skoli...jeste d sam se malo smarala ali zivi se...
Ove 3 su se zaklele da nece da kazu Mladenu..pa nadam se jer su mrtve ako mu ista kazu...jer ce naravno on odmah sve lepo da prenese njemu...
Well i gotta go now,....cekaj cekaj....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!
Nasla sam pesmu!!!Tooooo...evo skinula se s neta!!!
Ajjj;
,,Dusu sam potrosio,
zbog toga ne zalim
Sve sam svoje prosao
bezbroj precica do sna
bezbroj slijepih ulica

Srce se umorilo
i ne znam sta cu s njim
U sta sam se pretvorio
Sretan ili nesretan,
ja samo jedno znam:

Nju da sam zenio
ne bih tako uvenuo
Starim ja, a u ljubav vjere nemam
Svoju djecu sam sanjao
njenim ih imenom nazvao
Starim ja, a u ljubav vjere nemam
starim ja, a u ljubav vjere nemam

Dusu sam potrosio...

Nju da sam zenio...''
Joj kako je lepo zvucalo...ahhhhhhhhhhh......
Fairy"s diary 756542
E pa idem sada....pisem kasnije.......
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyThu Sep 03, 2009 11:25 am

Here i am..
Pa juce sa bila u shooping i svasta kupila ali nije vazno..danas mi je u skoli bilo extra...super mi je bilo...prosto necu weekendxDDD
Danas bi kao trebalo da idemo u grad ali mozda majka nece da me pusti:((((
Valjda hoce...i tako...nema nis novo..sve je isto..naravno pesmu sam prebacila....i Andjela mi se smejala ceo dan u skoli.....pa sta???
Uff......cekaj da vidi ona njenog ,,Cigu''xDDD
De joj pade na pamet nadimak Ciga brate..omg...ccc..
Nije ni vazno idem sad da ucim i da budem Good Girl..i ako je uvek tako..xDD
I tak..pisem ti kasnije...
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyThu Sep 03, 2009 5:09 pm

Eeeeee.....evo mene opet..
Nis samo da ti kazem da me je majka pustila veceras jos je i rekla citiram;,,Pa idi sto pitas kad mozes!"' hehehe...verovatno je bila u raspolozenju...otpala mi je ruka dok sam pisala sastav iz engleskog 3 strane ali sta je to za buduceg pisca..xDD
I tako....spremila sam garderobu.....morala sam danas da obnavljam Deutsch....perfekat..ajjj.....grrrr......sutra radimo neke vezbe....mora da ponesem svesku...i tako...sutra imamo fizicko....neeeeeeeee...smooor...ali dobro..prezivecu..
I tako...da naravno morala sam da prespavam malo jer sam bila mrtva umorna...idem sad da se sredjujem pa ti pisem kad dodjem iz grada..ako budem mogla..ajjjooj danas se ni sa kim nisam cula...dobro samo sa Mijom i Andjom ..ali ni sa Majom ni sa Kiky ni sa Ivanom...joj....nikako da se nadjemo zajedno na forumu..idem sad..Kissss
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyFri Sep 04, 2009 10:38 am

Evo me..
Napokon weekend!!!!!!!!Jeeeeeeeeeeejjjjjjj!
Danas mi je bilo extra u skoli..kao i uvek....veceras imam rodjendan...jedva cekam....
Samo da ti javim da je u grad bilo amazing.....srele smo Mladena,Cveleta i Jagija...
posle i Necu pa me dopratio uvece kuci..vracali smo se zajedno..
Ali Zvezde Granda su pocele u 10 da pevaju..bas su tacni......znaci oni ljudi nisu normalni...je*ale ih Zvezde Granda....kakvu guzvu su napravili...joj kao da je predsednik dosao..ooo....mi smo stale da vidimo kako su obuceni....bili su sweet onako...nis posebno..klasika farke i majice....do 12 su pevali...mi smo u pola 11 krenuli jer je bio taaaakav smor ali nema veze pre toga nam je extra bilo...veceras ne idemo jer idem na rodjendan..ali sutra idemo..ima neki karneval nzm ni ja sta vec...
I tako....raspored nam je ocaj bozji..molim boga da nam promene..znaci ajjj....grrr....
Sad cu da menjam sign i av...ovo mi je dosadilo vise..xDD
Mozda i necu ako ne nadjem nis bolje....joj ja sam looda za onom nemicinom torbom ajjjjjjjjjj..kako je lepa...a biologicarka je danas bila...omg!
Nosila je cipele koje su kupljene u prodavnici ,,Bata''....znam tacnu cenu 7,500..
Tuniku i pantalone u ,,Happening'' sve ukupno 5000 plus nakit necu ni da spominjem ajos ona torba koja je pa sta znam 4000 hiljade...sve ukupno:
16 500...bez nakita.... Fairy"s diary 81393
Joj kako volim tu zenu..xDDDD
Nis idems ad da trazim av i sign...Kisssssssssssssss
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyFri Sep 04, 2009 11:33 am

Eeee..
Promenila sam sve..joj kako mi se dja......Tinky....
Trazila sam i P.P. ali nisam mogla da nadjem neku njihovu lepu...sliku... :(((
Idem dalje da trazim.......
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyFri Sep 04, 2009 11:54 am

Joj sad nes svrljam po netu i trazom neke slike...nasla sam citate iz Petra Pana....
Joj vidi...:
Dont you understand Tink, you mean more to me than anything in the whole world!
Ovo je soo cute....
Tinkerbell: You know that place between sleep and awake, the place where you can still remember dreaming? That's where I'll always love you, Peter Pan. That's where I'll be waiting..
Oooohhhhh....... prelepo je..
So come with me, where dreams are born, and time is never planned. Just think of happy things, and your heart will fly on wings, forever, in Never Never Land!
Joj i ovo..ajjj..kako je lepo....
Every time you say you dont believe in fairies, a fairy dies..
:((((((((
Mnogo su lepi citati.....joj.....ako nadjem jos nes..pisem ti......
Back to top Go down
Rihannaholic
Moderator
Rihannaholic


Posts : 226
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Location : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary EmptyFri Sep 04, 2009 12:00 pm

Ajoj a ovo je ludo i preslatko
Live today, await tommorow, remember yesterday... everything happens for a reason. life's too short... dance naked!
You know that place between sleep and awake, the place where you can still remember dreaming? That's where I'll always love you

If love will finds its way, then it must be lost!

When the first baby laughed for the first time, the laugh broke into a thousand pieces, and they all went skipping about. And that was the beginnin of fairies.

Laughter is timeless --
Imagination has no age --
And dreams are forever

faith and trust all you need is pixie dust

And in the end Peterpan Stole Tinkerbells wings so she'd never leave him

I can be your tinkerbelland you can be my peter pan and we can run away together off to never never land

everytime some one says I do not believe in fairies and another one drops dead somewhere..everytime you break my heart thats what it feels like

Hello. Iam the Happiness Fairy, I've sprinkled happy dust on you. So, Smile dammit. This shit is expensive!!!!

faith trust n pixie dust!!

we can fly!!

He waited all night just to fly and she never came, and then after he waited and waited she appeared. That only shows one thing, you can always trust a fairy

first star on the right and stright on till morning
:)))))))))))))))))))))))))))
Back to top Go down
Sponsored content





Fairy"s diary Empty
PostSubject: Re: Fairy"s diary   Fairy"s diary Empty

Back to top Go down
 
Fairy"s diary
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PortillaMania :: Dnevnik-
Jump to: